Podcast | Ako budeme v lete cestovať?
01:03:36
Podcast: Café Európa

Podcast | Ako budeme v lete cestovať?

28.05.2021
Pandemická situácia sa pomaly zlepšuje, opatrenia sa uvoľňujú, prirodzene tak vznikajú otázky, čo všetko budeme musieť absolvovať, aby sme sa v lete mohli vybrať na dovolenku do zahraničia. Budú fungovať európske digitálne covid certifikáty alebo si každá krajina určí vlastné podmienky? Diskutujúci: 🎤 Martin Klus, štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR 🎤 Ladislav Miko, vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku 🎤 Roman Berkes, prezident Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr (SACKA) Moderuje Katarína Korecká Mediálni partneri: SME, Rádio_FM

Podcast Café Európa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.