Viktor Nižňanský - Popularitu nezávislých kandidátov si musia vyhodnotiť... (Braňo Závodský Naživo)
18:22

Viktor Nižňanský - Popularitu nezávislých kandidátov si musia vyhodnotiť... (Braňo Závodský Naživo)

05.11.2018
Cesty, chodníky, zápchy, parky, životné prostredie, školstvo, kultúra, či zdravie. Už v sobotu si zvolíme zástupcov v komunálnych voľbách. Kto budú naši noví starostovia, primátori a miestni poslanci? Čo všetko ich čaká a čo všetko sú nám pred voľbami ochotní sľúbiť? Kam siahajú ich kompetencie a čo všetko môžu zmeniť? Zmenili sa naše mestá a obce od posledných volieb? Braňo Závodský sa rozprával s odborníkom na samosprávu a riaditeľom Komunálneho výskumného a poradenského centra Viktorom Nižňanským. Celý článok: https://www.expres.sk/161970/popularitu-nezavislych-kandidatov-v-komunalnych-volbach-si-musia-vyhodnotit-najma-politicke-strany/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.