Peter Pellegrini - Smer ustúpi od sedemročného funkčného obdobia pre... (Braňo Závodský Naživo)
25:19

Peter Pellegrini - Smer ustúpi od sedemročného funkčného obdobia pre... (Braňo Závodský Naživo)

03.09.2018
Zdravotné sestry, údržbári, robotníci v automobilkách, učitelia, školskí asistenti, čašníci, upratovačky, lekári... Na jednej strane nám chýbajú pracovníci a vláda ich chce dovážať zo zahraničia, na druhej strane stále nevieme zamestnávať dlhodobo nezamestnaných, najmä Rómov či zdravotne postihnutých. Vyšetrí sa kauza únosu Vietnamca, ktorému napomohol, či už vedome, alebo nevedome, exminister vnútra Robert Kaliňák? Prečo ani sedem mesiacov od vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, po ktorej skončil Robert Fico ako premiér, nemáme stále žiadne nové informácie? Ustojí koalícia Smer-SNS-Most-Híd ďalšiu horúcu jeseň? Sú predčasné voľby iba zbytočnou špekuláciou? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom vlády a podpredsedom Smeru-SD Petrom Pellegrinim. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/155355/smer-podla-pellegriniho-ustupi-od-sedemrocneho-funkcneho-obdobia-pre-noveho-policajneho-prezidenta/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.