G. Matečná: Za výpoveďou šéfov Výskumného ústavu pôdoznalectva si stojím
20:51

G. Matečná: Za výpoveďou šéfov Výskumného ústavu pôdoznalectva si stojím

09.04.2018
Farmári z východu kričia, že im berú pôdu. Vytláčajú ich z pozemkov, zatvárajú statky. Na poliach lietajú facky, ale aj nože a pištole. Farmári hovoria, že na ich pôdu poberajú dotácie úplne iní ľudia. Kto sú tí ľudia? A ako sa to vôbec môže diať? Okrem toho platobná agentúra vyplatila dotácie aj na vyasfaltované parkovisko, cudzie záhumienky či letisko. Odskákali si to ľudia z výskumného ústavu. Prečo, ak na zvláštne udalosti sami upozornili? A čo sa s tým všetký bude robiť? Koľko sa ročne ukradne z 500 miliónov dotácii? Braňo Závodský sa rozprával s vicepremiérkou a ministerkou pôdohospodárstva a regionálneho rozvoja za SNS, Gabrielou Matečnou. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/138705/g-matecna-za-vypovedou-sefov-vyskumneho-ustavu-podoznalectva-si-stojim/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.