Roman Polák - Iniciatíva Kultúrny reparát nechce na čele rezortu nekompetentnú ministerku
21:33

Roman Polák - Iniciatíva Kultúrny reparát nechce na čele rezortu nekompetentnú ministerku

24.04.2018
Kultúrny reparát chce okamžitý odchod ministerky kultúry za Smer Ľubice Laššákovej. Za výzvou na jej odchod sú dve tisícky umelcov z celej krajiny. Ministerka odoláva. Odstúpiť nemieni. Prečo sú umelci k ministerke tak ostro naladení? Prečo nepomohlo stretnutie a o čom spolu hovorili? Prečo nemali rovnaký problém s Marekom Maďaričom? Braňo Závodský sa rozprával s lídrom iniciatívy Kultúrny reparát, režisérom Romanom Polákom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/140384/iniciativa-kulturny-reparat-nechce-na-cele-rezortu-nekompetentnu-ministerku/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.