Grigorij Mesežnikov - Komunálne voľby 2018 ovládli nezávislí kandidáti (Braňo Závodský Naživo)
18:51

Grigorij Mesežnikov - Komunálne voľby 2018 ovládli nezávislí kandidáti (Braňo Závodský Naživo)

12.11.2018
Komunálne voľby 2018 sú za nami. Hlasy sú zrátané, karty rozdané. Voľby miestnych poslancov a starostov vyhrali nezávislí. Zo strán je stále najsilnejší Smer, opozičnej pravici v regiónoch, na rozdiel od celoštátnej úrovne, kraľuje KDH. So ziskami je spokojná aj SaS, napriek tomu, že samotná získala len sedem starostov. Zo strát Smeru a regionálne slapšej opozície ale nevyťažili ani extrémisti. Kto je teda víťazom a kto porazeným? Čo to všetko znamená pre veľkú politiku, pre najbližšie prezidentské, či parlamentné voľby? Braňo Závodský sa rozprával s prezidentom Inštitútu pre verejné otázky a politológom Grigorijom Mesežnikovom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.