Anna Záborská - Zimný čas, alebo letný čas? Ako rozhodnú poslanci EP?
20:22

Anna Záborská - Zimný čas, alebo letný čas? Ako rozhodnú poslanci EP?

26.10.2018
Europoslankyňa Anna Záborská o posune času, ktorý si schválili v europarlamente. Budeme mať teda zimný, alebo letný čas? Môže sa stať, že budeme mať iný čas ako napríklad v Česku či Rakúsku? Na názor ohľadom zmeny času sa rozprávame aj s meteorologičkou Miriam Jarošovou a psychologičkou Tatianou Lesayovou.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.