Vladimír Palko - Zotrvanie Kaliňáka vo funkcii bude iba zvyšovať napätie
19:39

Vladimír Palko - Zotrvanie Kaliňáka vo funkcii bude iba zvyšovať napätie

09.03.2018
Všetci za Jána. Postavme sa za slušné Slovensko! Po celej krajine aj za hranicami dnes pokračujú protesty po vražde investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Politická kríza pokračuje. Po vyhláseniach prokurátora Vasila Špirka sa narýchlo vracia z dovolenky aj Bugár. Na žiadosť premiéra Fica zasadla narýchlo Bezpečnostná rada štátu a policajný prezident Gašpar medzi tým vysvetľuje pochybnosti okolo vyšetrovania vraždy, či údajnej sabotáže, o ktorej informoval špeciálny prokurátor Špirko. Ustojí Kaliňák ďalšie obvinenia? Ustojí vláda protesty a politickú krízu, aj ultimátum od Mosta-Híd? Čo môžeme čakať v najbližších dňoch? Braňo Závodský sa rozprával s exministrom vnútra Vladimírom Palkom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/135565/v-palko-zotrvanie-kalinaka-vo-funkcii-bude-iba-zvysovat-napatie/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.