Vladimír Bilčík - Tvrdý Brexit môže viesť k rozkladu Veľkej Británie (Braňo Závodský Naživo)
20:17

Vladimír Bilčík - Tvrdý Brexit môže viesť k rozkladu Veľkej Británie (Braňo Závodský Naživo)

30.11.2018
Brexit je hotový. Z Európskej únie vystúpi na budúci rok v marci tak dôležitý člen, akým je Veľká Británia. Čo bude vystúpenie Británie podľa dohody znamenať pre Slovensko a desaťtisíce našich ľudí, ktorí tam žijú a pracujú. Je už celé rokovanie na konci? Čo ak dohodu neodklepne britský parlament? Čo to všetko urobí s Európskou úniou? Braňo Závodský sa rozprával s Vladimírom Bilčíkom z Katedry politológie Filozofickej fakulty UK v Bratislave, ktorý je zároveň zahraničnopolitickým expertom strany Spolu – občianska demokracia.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.