Xénia Makarová - Ľady sa pohli. Bašternáka odsúdili za šesť rokov... (Braňo Závodský Naživo)
20:05

Xénia Makarová - Ľady sa pohli. Bašternáka odsúdili za šesť rokov... (Braňo Závodský Naživo)

08.11.2018
„Náš človek“ dostal za daňový podvod miliónových rozmerov päť rokov za mrežami. Proti rozsudku sa podnikateľ s touto prezývkou, Ladislav Bašternák, odvolal. O čom je celý prípad podvodných daňových vratiek? Kto je tento kontroverzný a zatiaľ neprávoplatne odsúdený podnikateľ? Prečo o ňom opozícia hovorí ako o „našom človeku“, ktorého chránil vládny Smer? Aké sú jeho kontakty na politikov, či väzobne stíhaného Mariána Kočnera? Braňo Závodský sa rozprával s reportérkou Trendu Xéniou Makarovou. Celý článok: https://www.expres.sk/162362/x-makarova-lady-sa-pohli-basternaka-odsudili-za-sest-rokov-stary-pripad/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.