M. Lajčák - Otázky a problémy ohľadom kompaktu OSN musíme riešiť za... (Braňo Závodský Naživo)
22:44

M. Lajčák - Otázky a problémy ohľadom kompaktu OSN musíme riešiť za... (Braňo Závodský Naživo)

23.11.2018
Vládnu koalíciu a niektorých ľudí na Slovensku momentálne nezamestnávajú politické kauzy, demonštrácie na námestiach, korupcia či naša životná úroveň, ale nezáväzný dokument OSN. O čom je kompakt, alebo dohovor OSN? Prečo preň hrozí svetoznámy diplomat a náš minister zahraničných vecí demisiou? Prečo ho nepodržala koalícia, ani vládny Smer? Čo to znamená z pohľadu jeho možnej prezidentskej kandidatúry? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom zahraničných vecí a európskych záležitostí za stranu Smer-SD Miroslavom Lajčákom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.