Alexander Duleba - Incident medzi ruskými a ukrajinskými loďami sa... (Braňo Závodský Naživo)
19:16

Alexander Duleba - Incident medzi ruskými a ukrajinskými loďami sa... (Braňo Závodský Naživo)

28.11.2018
Hrozba vojny medzi Ukrajinou a Ruskom je reálna. Kyjev vyhlásil vojnový stav a Moskva posilňuje raketovú obranu anektovaného Krymu. Je za tým nedeľňajší incident, pri ktorom v Kerčskom prielive zasiahlo ruské vojenské námorníctvo proti menším ukrajinským vojenským plavidlám. Do jedného Rusi narazili, spustili paľbu a zranili šiestich ukrajinských vojakov. Všetkých zajali a hrozí im väzenie. Európska únia, či USA hovoria o ruskej agresii. Čína sa naopak postavila za Moskvu. Čo to celé znamená? Je hrozba vojny naozaj reálna? Ako sa zachová EÚ a ako na krízu zareaguje Slovensko? Braňo Závodský sa rozprával s riaditeľom Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku Alexandrom Dulebom. Celý článok: https://www.expres.sk/164582/a-duleba-incident-medzi-ruskymi-a-ukrajinskymi-lodami-sa-odohral-daleko-od-ruskych-vod/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.