Gábor Grendel - Informácie z vyšetrovania Kuciakovej vraždy neunikajú! (Braňo Závodský Naživo)
18:06

Gábor Grendel - Informácie z vyšetrovania Kuciakovej vraždy neunikajú! (Braňo Závodský Naživo)

04.10.2018
Každý deň nové informácie. Po tom, čo sme sa dozvedeli, že vražda mladých ľudí mala stáť 70 tisíc eur, a že polícia obvinila z úkladnej vraždy zatiaľ štyroch ľudí, sú tu ďalšie závažné zistenia. V prípade úkladnej vraždy Jána a Martiny dnes potvrdil advokát obvineného Zoltána Andruškóa, že pri otázke kto objednal vraždu, ukázal na podnikateľa za mrežami Mariána Kočnera. Veľké reakcie spustila aj výpoveď dvoch ochrankárov, ktoré násobia podozrenia, že sme mohli byť vedome zapletení do únosu vietnamského manažéra naším vládnym špeciálom. Do toho všetkého prichádza do parlamentu návrh na zmeny pri menovaní nového policajného šéfa. Prečo ho opozícia ostro kritizuje? Čo hovorí na ostré vyhlásenia šéfa Smeru Fica okolo talianskej stopy pri vražde? A prečo žiada hlavu ministerky Sakovej, ak vyšetrovanie aj pod jej vedením, zdá sa, napreduje? Braňo Závodský sa rozprával s poslancom parlamentu a tieňovým ministrom vnútra klubu OĽANO Gáborom Grendelom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/158687/g-grendel-informacie-z-vysetrovania-kuciakovej-vrazdy-podla-grendela-neunikaju/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.