Juraj Šeliga - Nemôžeme fungovať systémom „vyhraj voľby a môžeš všetko“
21:27

Juraj Šeliga - Nemôžeme fungovať systémom „vyhraj voľby a môžeš všetko“

04.05.2018
Juraj Šeliga poukazuje, že politická kultúra sa po rekonštrukcii vlády nijako nezmenila. Malí farmári sa naďalej nevedia dostať na svoje pozemky. Slovensko je dnes opäť na nohách. Po celej krajine protestujú nahnevaní a podvedení farmári, v Bratislave a ďalšej dvadsiatke miest budú podvečer protesty Za slušné Slovensko. Protestovať sa bude aj proti zmenám vo verejnoprávnej RTVS. Čo sa to na Slovensku deje? O čom budú ďalšie zhromaždenia a prečo sa organizátori protestov rozdelili na niekoľko menších skupín? Čo sa zmenilo od vraždy Jána a Martiny? Zlepšilo sa postavenie našich malých farmárov, ktorí prehovorili o zastrašovaní, bitkách a zaberaní ich pozemkov? Braňo Závodský sa rozprával s jedným z organizátorov zhromaždení Za slušné Slovensko Jurajom Šeligom, farmárom Františkom Oravcom a reportérom Andrejom Bánom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.