Béla Bugár - Za zlyhanie politických strán v komunálnych voľbách môžu... (Braňo Závodský Naživo)
19:48

Béla Bugár - Za zlyhanie politických strán v komunálnych voľbách môžu... (Braňo Závodský Naživo)

13.11.2018
V komunálnych voľbách vyhrali na celej čiare nezávislí kandidáti. Ani to však nebráni prakticky všetkým politickým stranám považovať za víťazov seba samých. Čo sa to deje so slovenskou straníckou politikou? Prečo im stačí čoraz menej a čo s tým budú robiť? Čo robiť s tým, aby sme mohli nielen hlasovať, ale aj sledovať sčítavanie a mať všetky informácie? A čo sa to deje na Národnej kriminálnej agentúre, prečo zasahuje proti organizátorom protestov Za slušné Slovensko, práve po tom, čo Robert Fico vyhlasuje, že to bol pokus o prevrat financovaný zo zahraničia? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom Mosta-Híd a aktuálne aj prezidenstkým kandidátom Bélom Bugárom. Celý článok: https://www.expres.sk/162874/b-bugar-za-zlyhanie-politickych-stran-v-komunalnych-volbach-si-mozu-sami-politici/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.