Andrej Bán - Podvody s agrodotáciami sa robia na celom Slovensku
19:22

Andrej Bán - Podvody s agrodotáciami sa robia na celom Slovensku

03.04.2018
Išiel som na východ hľadať taliansku mafiu a našiel som slovenskú. Práve takto sa začínajú posledné reportáže Andreja Bána z východného Slovenska, na ktorom nie je podľa expremiéra Fica nič a reči o mafii sú absurdné. O talianskej mafii na východe Slovenska s prepojeniami až na úrad vlády písal aj zavraždený novinár Ján Kuciak. To, že môže mať blízko aj podnikateľ Vadala, naznačuje mnohé. Pôsobí na východe našej krajiny skutočne mafia? A je to skutočne taliansky drogový kartel, či len naša vlastná, domáca a dobre dotovaná agro-mafia? Je skutočne východ plný pánov či grófok, ktorým je rovnosť pred zákonom ukradnutá a majú dobré kontakty na policajtov, prokurátorov či sudcov? Braňo Závodský sa rozprával s reportérom a fotografom píšucim pre Denník N a časopis .týždeň, Andrejom Bánom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/138071/a-ban-podvody-s-agrodotaciami-sa-robia-na-celom-slovensku/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.