Pavol Szalai - V zahraničí nás pozitívne reprezentujú najmä demonštranti žiadajúci právny štát
17:18

Pavol Szalai - V zahraničí nás pozitívne reprezentujú najmä demonštranti žiadajúci právny štát

19.04.2018
Úplné a dôsledné vyšetrenie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Medzinárodný vyšetrovací tím, či monitoring slobody a plurality médií, ale aj poľnohospodárskych platieb na Slovensku. O to všetko nás vo svojej rezolúcii žiada Európsky parlament. O čom je rezolúcia o Slovensku a čo nám odporúča? Ako zatiaľ na odkazy EÚ reaguje Pellegriniho vláda? Braňo Závodský sa rozprával s editorom portálu Euractiv.sk Pavlom Szalaiom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/139844/v-zahranici-nas-podla-analytika-pozitivne-reprezentuju-najma-demonstranti-ziadajuci-pravny-stat/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.