Jaroslav Ivor - Najväčším prameňom dôkazov je miesto činu
19:50

Jaroslav Ivor - Najväčším prameňom dôkazov je miesto činu

28.02.2018
Vyšetrovanie vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny prebieha podľa policajtov a prokurátorov na plné obrátky. Medzitým Aktuality.sk a spolu s nimi takmer všetky médiá zverejňujú poslednú Kuciakovu reportáž. Z toho, čo píše o pôsobení talianskej mafie na Slovensku a jej prepojeniach na vládnu politiku, behá mráz po chrbte. Čo bude ďalej? Potvrdia sa Kuciakove informácie? Ako vyzerá práca vyšetrovateľov a forenzných technikov?  Čo musia urobiť na mieste činu a aké stopy môžu sledovať? Aké dôkazy zbierajú a ako ich vyhodnocujú? Aká je šanca, že sa brutálna vražda úspešne vyšetrí? Braňo Závodský sa rozprával s bývalým šéfom vyšetrovateľov, profesorom Jaroslavom Ivorom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/134571/najvacsim-pramenom-dokazov-je-miesto-cinu/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.