Jaroslav Pilát - Štát by mal obce dofinancovať, aby zvládali odhŕňať... (Braňo Závodský Naživo)
17:09

Jaroslav Pilát - Štát by mal obce dofinancovať, aby zvládali odhŕňať... (Braňo Závodský Naživo)

11.01.2019
Takzvaný chodníkový zákon trápi všetky naše mestá a dediny. A my sa často šmýkame na neupravených chodníkoch a parkujeme na zasnežených parkoviskách. Vieme sa pripraviť na sneženie? Kto by mal po novom odpratávať cesty, kto chodníky a kto parkoviská? Dostaneme pokutu, ak si neodhrnieme pred domom, či súkromnou firmou? Mali by sme si odhrnúť sami, aj keď nám pokuta nehrozí? Koľko stojí samosprávy kompetencia odhŕňať nielen cesty, ale aj chodníky? Braňo Závodský sa rozprával s advokátom a expertom na samosprávu Jaroslavom Pilátom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.