Grigorij Mesežnikov - Fico má na Ústavnom súde čisto mocenské záujmy (Braňo Závodský Naživo)
18:14

Grigorij Mesežnikov - Fico má na Ústavnom súde čisto mocenské záujmy (Braňo Závodský Naživo)

14.01.2019
Posledné dni priniesli v politike veľké veci. Prečo už Fico nechce viesť Smer do parlamentných volieb, tak ako to avizoval ešte koncom roka? Prečo chce ísť na Ústavný súd do Košíc? Bude Maroš Šefčovič kandidovať za prezidenta a môže byť favoritom podobne, ako prieskumy favorizovali Miroslava Lajčáka? Bude kandidovať aj šéf SNS Andrej Danko? Mala by byť pre verejnosť uzatvorená kauza Dankovej rigoróznej práce, ak predseda parlamentu tvrdí, že výsledok šetrenia o plagiátorstve zobral na vedomie a tvrdí, že zákon neporušil? Braňo Závodský sa rozprával s politológom a prezidentom Inštitútu pre verejné otázky Grigorijom Mesežnikovom. Celý článok: https://www.expres.sk/169648/podla-meseznikova-ma-fico-na-ustavnom-sude-cisto-mocenske-zaujmy/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.