Daniel Lipšic - Politikom nejde ani tak o vyšetrenie vraždy, ako o udržanie si funkcií.
23:14

Daniel Lipšic - Politikom nejde ani tak o vyšetrenie vraždy, ako o udržanie si funkcií.

14.03.2018
Už to budú pomaly tri týždne, čo vo Veľkej Mači v rodinnom dome úkladne a odporne zavraždili reportéra Aktualít Jána Kuciaka a jeho snúbenicu, archeologičku Martinu Kušnírovú. Po smršti policajných informácii prišlo relatívne ticho. Nové Informácie z vyšetrovania nemáme, len opakované ubezpečenia, že vyšetrenie je prioritou. Možné pochybenie a nezrovnalosti pri vyšetrovaní však už polícia nijako nekomentuje. Ako na to reragujú rodiny zavraždených mladých ľudí? Je postup polície a prokuratúry štandardný? Ako a dokedy môže byť celý prípad vyšetrený a pomôže tomu odstúpenie Roberta Kaliňáka? Prečo premiér europoslancom hovoril, že myšlienka o záujmoch mafie na východe Slovenska je absurdná, navyše v momente, keď si taliansky prokurátor vyžiadal zadržanie Vadalu pre podozrenie z pašovania kokaínu? Braňo Závodský sa rozprával s právnym zástupcom rodín zavraždených Janka a Martinky a tiež bývalým ministrom vnútra Danielom Lipšicom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/136024/d-lipsic-politikom-nejde-ani-tak-o-vysetrenie-vrazdy-ako-o-udrzanie-si-funkcii/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.