Richard Sulík - Ministerka vnútra by mala okamžite ukončiť spoluprácu s...(Braňo Závodský Naživo)
19:00

Richard Sulík - Ministerka vnútra by mala okamžite ukončiť spoluprácu s...(Braňo Závodský Naživo)

29.01.2019
Opozícia sa ešte na spoločnom prezidentskom kandidátovi nedohodla. Tiež chce opäť odvolať šéfa parlamendu Andreja Danka. Okrem odpísanej rigoróznej práce mu vyčítajú aj obchody na obrane, či dotácie na vedu a školstvo, a liberáli hovoria aj o trestnom čine hanobenia národa. Čo z toho bude, ak SNS takúto schôdzu dovoliť nechce? Bude opozícia žiadať aj odchod ministerky Sakovej, ak hovorí, že nekoná a podporuje rozklad štátu a polície? A ako dopadne voľba kandidátov na sudcov Ústavného súdu? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom strany Sloboda a Solidarita a poslancom Európskeho parlamentu Richardom Sulíkom. Celý článok: https://www.expres.sk/171264/r-sulik-ministerka-vnutra-by-mala-okamzite-ukoncit-spolupracu-s-gasparom/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.