Gábor Gál - Trváme na medzinárodnom vyšetrovacom tíme vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej
21:47

Gábor Gál - Trváme na medzinárodnom vyšetrovacom tíme vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej

16.03.2018
Najskôr to vyzeralo tak, že Most-Híd dohodne s Ficom a Dankom predčasné voľby, alebo odíde z vlády. Nič z toho sa ale neudialo. Most súhlasil s rekonštrukciou vlády a jeho ministri okrem Žitňanskej v nej chcú aj osobne pokračovať. Za všetko môže podľa bugára čarovná tretia veta z rozhodnutia republikovej rady strany Most-Híd. Prečo sa tak Most-Híd rozhodol? Ako si ďalšie pokračovanie vo vláde predstavuje, bude žiadať výmeny na čele polície? Ako sa vysporiadal s podozreniami na prepojenie mafie a záujmových biznis kruhov na jeho vládu? A ostane po odchodoch Šebeja a Žitňanskej z Mosta-Híd už len Híd? Braňo Závdoský sa rozprával so šéfom poslaneckého klubu Mosta-Híd a poslancom parlamentu Gáborom Gálom. https://www.expres.sk/136329/most-hid-trva-na-medzinarodnom-vysetrovacom-time-vrazdy-jana-kuciaka-a-martiny-kusnirovej/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.