Jozef Uhler - Chceme iba to, aby sa obchvat Bratislavy postavil tak, ako bol naprojektovaný
17:48

Jozef Uhler - Chceme iba to, aby sa obchvat Bratislavy postavil tak, ako bol naprojektovaný

03.05.2018
Takmer dvojmiliardová obria stavba D4/R7, teda obchvat hlavného mesta a južná rýchlostná cesta sú opäť v centre pozornosti. Starostovia okrajových mestských častí zostali nemilo prekvapení. Diaľnice majú byť užšie, rýchlosť nižšia, menia sa plány na stavbu mostov... Prečo starostovia hovoria, že koncesionár šetrí na úkor kvality a času? Aký postoj majú k celej situácii ministerstvá dopravy a životného prostredia? Braňo Závodský sa rozprával s vicestarostom bratislavských Jaroviec, poslancom mestského zastupiteľstva a šéfom dopravnej komisie Jozefom Uhlerom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/141347/j-uhler-chceme-iba-to-aby-sa-obchvat-bratislavy-postavil-tak-ako-bol-naprojektovany/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.