Denisa Saková - Odmietam, že by sa pri vyšetrovaní vraždy niekto niečo... (Braňo Závodský Naživo)
23:15

Denisa Saková - Odmietam, že by sa pri vyšetrovaní vraždy niekto niečo... (Braňo Závodský Naživo)

04.02.2019
Bývalý policajný prezident Tibor Gašpar už nepracuje ako poradca ministerky vnútra Denisy Sakovej. Dôvodom sú informácie, že pred vraždou si mal nechať cez šéfa finančnej jednotky lustrovať informácie o Jánovi Kuciakovi. Napriek tomu, že nové oficiálne informácie o vyšetrovaní nemáme, závažné zistenia sa k nám dostávajú. Prečo je s verejnou kontrolou problém? Kto má úniky informácií na svedomí a čo s tým budú ministerstvo a polícia robiť? Prečo hovorí opozícia, že za vraždu Jána a Martiny nesie zodpovednosť aj časť predstaviteľov tohto štátu? Braňo Závodský sa rozprával s ministerkou vnútra za Smer-SD Denisou Sakovou. Celý článok: https://www.expres.sk/171916/ministerka-vnutra-odmieta-ze-by-sa-pri-vysetrovani-vrazdy-niekto-nieco-pokusal-zamiest-pod-koberec/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.