Matúš Vallo - Bratislava bude krízové mesiace počas dopravných obmedzení... (Braňo Závodský naživo)
19:04

Matúš Vallo - Bratislava bude krízové mesiace počas dopravných obmedzení... (Braňo Závodský naživo)

12.02.2019
Obyvatelia hlvaného mesta, jeho okolia, no aj tí, čo Bratislavou len prechádzajú, sa musia od piatka pripraviť na najväčšie dopravné obmedzenia, aké mesto zažilo. Pre stavbu diaľníc R4D7 budú dlhodobo obmedzené zjazdy z Prístavného mosta, pre stavbu autobusovej stanice sa zas na pol roka úplne uzavrie dôležitá dopravná tepna Mlynské Nivy. Ako dopravný kolaps zvládne mesto? Čo všetko pre vodičov aj občanov hlavného mesta a jeho satelitov pripravilo? Ako sa vyhnúť zápcham, ak sa potrebujete pohybovať po meste, alebo len Bratislavou prechádzate? Stíha nový primátor okrem riešenia dopravy aj niečo zo svojho programu? Braňo Závodský sa rozprával s primátorom hlavného mesta Slovenska Matúšom Vallom. Celý článok: https://www.expres.sk/172775/m-vallo-bratislava-bude-krizove-mesiace-pocas-dopravnych-obmedzeni-riesit-aj-mhd-ckou-zadarmo/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.