Maroš Šefčovič - Číne, Rusku či USA dokáže Európa konkurovať iba spoločne (Braňo Závodský Naživo)
17:39

Maroš Šefčovič - Číne, Rusku či USA dokáže Európa konkurovať iba spoločne (Braňo Závodský Naživo)

24.09.2018
Slovenský eurokomisár Maroš Šefčovič kandiduje na predsedu Európskej komisie. Aké má šance a aký je jeho program pre úniu budúcnosti? Aká bude únia po najbližších voľbách do Európskeho parlamentu? Ako sa vysporiada s Brexitom, či migráciou? Ako dokáže hovoriť spoločným hlasom v zahraničnej politike, ak sú krajiny, ktoré si nemyslia, že Rusko je hrozbou alebo, že v Maďarsku a Poľsku nemajú problém s právom a demokraciou? Braňo Závodský sa rozprával s podpredsedom Európskej komisie pre Energetickú úniu a kandidátom na post šéf budúcej eurokomisie Marošom Šefčovičom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/157570/m-sefcovic-cine-rusku-ci-usa-dokaze-europa-konkurovat-iba-spolocne/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.