Andrea Kalavská - Veľká revízia liekov by skomplikovala pacientom život (Braňo Závodský Naživo)
19:10

Andrea Kalavská - Veľká revízia liekov by skomplikovala pacientom život (Braňo Závodský Naživo)

16.11.2018
Ministerstvo zdravotníctva chcelo na liekoch ušetriť desiatky miliónov eur ročne. Zatiaľ z toho však nič nebude. Za všetko vraj môžu farmafirmy, ktoré znižovanie cien či nezvyšovanie doplatkov po takzvanej revízii liekov nechceli garantovať. Ministerka teraz hovorí o ignorácii pacientov a farmaceutické firmy obviňuje z honby za ziskom. Tie zas hovoria, že to malo ministerstvo urobiť poriadne a nestrašiť ultimátom. Čo to všetko znamená? Koľko budeme platiť za lieky? Dostaneme liečbu, akú budeme potrebovať? Braňo Závodský sa rozprával s ministerkou zdravotníctva, nominantkou Smeru-SD Andreou Kalavskou. Celý článok: https://www.expres.sk/163273/velka-revizia-liekov-by-podla-ministerky-skomplikovala-pacientom-zivot/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.