Martin Poliačik - Ministerka školstva sa reformy bojí ako čert kríža
19:07

Martin Poliačik - Ministerka školstva sa reformy bojí ako čert kríža

11.05.2018
Najväčšia reforma školstva za posledných 25 rokov sa stále nekoná. Ministerka školstva jej predstavenie opäť odložila. Tentokrát pre návrhy zákonov, ktoré obhajuje v parlamente. Čo vlastne v reforme je, kedy konečne uzrie svetlo sveta a čo na to opozícia? Ako reaguje na návrhy zákonov, ktoré majú riešiť duálne vzdelávanie, či skvalitňovať naše vysoké školstvo? Braňo Závodský sa rozprával s poslancom NR SR, členom školského výboru parlamentu a členom hnutia Progresívne Slovensko Martinom Poliačikom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/142396/m-poliacik-ministerka-skolstva-sa-reformy-boji-ako-cert-kriza/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.