Martin Slosiarik - Do druhého kola prezidentských volieb môže postúpiť... (Braňo Závodský Naživo)
19:01

Martin Slosiarik - Do druhého kola prezidentských volieb môže postúpiť... (Braňo Závodský Naživo)

05.06.2018
Súboj pred prezidentskými voľbami sa začína. Mistrík podporovaný SaS, Krajniak zo Sme Rodina, Kotleba z ĽS NS, Čaputová z Progresívneho Slovenska... Ohlásili sa, alebo uvažujú: Čaučík, Fegyveres, Harabin, Chmelár, Švec, Tauchmannová, Zábojník, Znášik... A to ešte čakáme na kandidátov Smeru, SNS, Mosta-Híd, kde vraj presviedčajú Bugára, ale aj KDH či OĽaNO. Kandidátom môže byť každý občan Slovenska nad 40 rokov, ktorý získa podpisy od pätnásťtisíc ľudí alebo pätnástich poslancov. Koľko ich napokon bude a ktorí majú šancu? Nespravila opozícia, ale aj vládna trojka chybu, keď sa do volieb nechystajú postaviť spoločného kandidáta? Aká bude prezidentská kampaň? Braňo Závodský sa rozprával so sociológom a riaditeľom agentúry FOCUS Martinom Slosiarikom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/145382/do-druheho-kola-prezidentskych-volieb-sa-moze-dostat-kandidat-s-historicky-najnizsou-podporou/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.