Špeciál k 17. novembru - Cirkev počas socializmu
04:59

Špeciál k 17. novembru - Cirkev počas socializmu

14.11.2019
Totalitný režim nepotrebuje slobodných ľudí! To bol jeden z hlavných dôvodov, prečo komunisti veriacich prenasledovali a zatvárali do väzenia. Potrebovali robotov, ktorí nerozmýšľali a robili to, čo od nich systém očakával. Mária Kašiarová hovorila o cirkvi počas socializmu s Františkom Neupaverom zo sekcie vedeckého výskumu Ústavu pamäti národa. Naši redaktori spravodajstva pre vás pripravili 7 jedinečných rozhovorov s priamymi účastníkmi revolúcie, športovcami, hercami a pamätníkmi. Aby sme nikdy nezabudli, že sloboda nie je samozrejmosť!

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.