Ján Kovalčík - Do parlamentných volieb v roku 2020 sa už veľa na našich... (Braňo Závodský Naživo)
20:51

Ján Kovalčík - Do parlamentných volieb v roku 2020 sa už veľa na našich... (Braňo Závodský Naživo)

15.10.2018
Ani 2010, ani 2013, 2017, 2020, dokonca ani 2026. Slovensko stále čaká na plynulé spojenie západu s východom, Košíc a Bratislavy. A v tomto nás vláda opäť podvádza, svoj záväzok z programu určite nesplní. Aký je teda rozpočet pre dopravu na budúci rok? Koľko kilometrov a akých diaľníc za to postavíme, a čo bude s častokrát katastrofálne zanedbanými cestami prvej triedy? Bude rozpočet stačiť aj na horiace vlaky, vlaky zadarmo a koľajnice? Braňo Závodský sa rozprával s analytikom Inštitútu pre ekonomické a sociálne reformy a bývalým šéfom Inštitútu stratégií na ministerstve dopravy Jánom Kováčikom. Celý článok: https://www.expres.sk/159820/j-kovalcik-do-parlamentnych-volieb-v-roku-2020-sa-uz-vela-na-nasich-cestach-nezmeni/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.