Adam Valček - Kočner sa pohybuje väčšinu podnikateľského života na... (Braňo Závodský Naživo)
18:29

Adam Valček - Kočner sa pohybuje väčšinu podnikateľského života na... (Braňo Závodský Naživo)

28.06.2018
Technopol, Gamatex, či TV Markíza. Pozemky pod Kiu, bytovky Five Star Residence, Glance House, Bonaparte, ale aj mafiánske zoznamy a vyhrážanie sa právnikom či novinárom. Všetky tieto kauzy spája meno Mariána Kočnera. Práve dnes rozhoduje Najvyšší súd o tom, či Marián Kočner s Pavlom Ruskom ostanú pre kauzu zmeniek za 69 miliónov eur za mrežami. Špecializovaný trestný súd totiž cez víkend rozhodol, že to nie je nutné, voči čomu sa prokurátor odvolal. Čím prokurátor argumentuje? Aké kontroverzné obchody má za sebou Marián Kočner a prečo sa o ňom vôbec bavíme? Braňo Závodský sa rozprával s investigatívnym reportérom denníka SME Adamom Valčekom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/147733/kocner-sa-podla-investigativneho-novinara-pohybuje-vacsinu-podnikatelskeho-zivota-na-hrane-zakona/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.