Martin Krajčovič - Na Dankovu špeciálnu daň pre obchodné reťazce môžu...(Braňo Závodský Naživo)
20:38

Martin Krajčovič - Na Dankovu špeciálnu daň pre obchodné reťazce môžu...(Braňo Závodský Naživo)

12.12.2018
Dankov špeciálny odvod pre obchodné reťazce označujú samotné reťazce a viacerí analytici za zlý. Odvod, ktorý nazývajú aj daňou z potravín, podľa nich zhorší finančnú a sociálnu situáciu domácností a bude mať negatívny dopad na zamestnávanie ľudí a ich platy. Prečo toľko kritiky? Prečo má byť zákon netransparentný a diskriminačný? A ako reťazce reagujú na obvinenia ministerstva pôdohospodárstva, že reťazce sú nenažrané a vykorisťujú slovenských dodávateľov?  Braňo Závodský sa rozprával s predsedom Slovenskej aliancie moderného obchodu Martinom Krajčovičom. Celý článok: https://www.expres.sk/166306/na-dankovu-specialnu-dan-pre-obchodne-retazce-mozu-doplatit-aj-samotni-zamestnanci/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.