Pavol Sibyla - Vláda s nami hrá hru, ako by sa nič nestalo (Braňo Závodský Naživo)
20:29

Pavol Sibyla - Vláda s nami hrá hru, ako by sa nič nestalo (Braňo Závodský Naživo)

31.05.2018
Milan Lučanský, Jana Maškárová, Róbert Bezalka. Viac ako mesiac trvalo novej ministerke vnútra, aby našla a vymenovala policajných šéfov. A to jej ešte jedno meno zhodil zo stola premiér Pellegrini. Kto je Milan Lučanský? Prečo je okolo neho toľko nejasností a prečo považujú jeho vymenovanie mimovládky aj opozícia za premárnenú šancu a ostro kritizujú Sakovú aj Lučanského? Kto sú noví viceprezidenti a sú to ľudia, ktorí môžu našej polícii vrátiť tak žalostne chýbajúcu dôveru ľudí? Braňo Závodský sa rozprával s riaditeľom Nadácie Zastavme korupciu Pavlom Sibylom a telefonicky aj s poslancom za SaS Jozefom Rajtárom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/144822/vlada-s-nami-hra-hru-ako-by-sa-nic-nestalo/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.