Richard Sulík - Fico nepochopil, ako veľmi sú ľudia nahnevaní
21:37

Richard Sulík - Fico nepochopil, ako veľmi sú ľudia nahnevaní

06.03.2018
Opozičné ultimátum uplynulo. Kaliňák ani Gašpar neodstúpili. Premiér a minister vnútra sa naopak pustili do prezidenta. Opozícia podľa Fica tancuje na hrobe dvoch mladých ľudí a vraždy využíva vo svoj prospech. Ako to dopadne? Čo chystá opozícia a čo sa musí stať, aby sa situácia upokojila? Je reálna rekonštrukcia vlády alebo predčasné voľby? Braňo Závodský sa rozprával s lídrom najsilnejšej opozičnej strany SaS a poslancom Európskeho parlamentu Richardom Sulíkom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/135233/r-sulik-fico-nepochopil-ako-velmi-su-ludia-nahnevani/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.