Jozef Kuciak - Ak sa dotiahnu všetky kauzy, o ktorých Janko písal, budem spokojný
16:33

Jozef Kuciak - Ak sa dotiahnu všetky kauzy, o ktorých Janko písal, budem spokojný

19.11.2018
Slovensko má za sebou po 17. novembri 29 rokov demokracie. Napriek tomu to tento rok vyzeralo tak, že by sme mali o slobode a demokracii rozmýšľať vážnejšie. Tragédia, ktorá sa stala Jánovi a Martine, ich rodinám, sa stala celému Slovensku. Aká sme dnes krajina? Ako vieme chrániť našu demokraciu? Kam sme sa posunuli a posunuli sme sa vôbec? Aj tieto otázky sa odrážajú v oceneniach Biela vrana a medzi ocenenými je tento rok skupina investigatívnych novinárov, vrátane Jána Kuciaka. Čo na to všetko hovorí Jankova rodina? Braňo Závodský sa rozprával s Jozefom Kuciakom, otcom Jána Kuciaka. Celý článok: https://www.expres.sk/163546/jozef-kuciak-ak-sa-dotiahnu-vsetky-kauzy-o-ktorych-janko-pisal-budem-spokojny/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.