Grigorij Mesežnikov - Fico môže prepásnuť okamih, keď sa ešte Smer bude dať zachrániť
19:42

Grigorij Mesežnikov - Fico môže prepásnuť okamih, keď sa ešte Smer bude dať zachrániť

01.03.2018
Veľa otázok a stále málo odpovedí. Vražda novinára. Napätá situácia v koalícii. Demisia ministra Maďariča a vyhlásenia Bugárovho poradcu, že demisiu by mala podať aj vláda. Dočasný odchod Jasaňa a Troškovej z Úradu vlády, či milión eur na stole „v keši“ na premiérovej tlačovke. No a napokon Ficove obvinenia na adresu opozície, že chce získať moc cez ulicu. Ako bude Slovensko vyzerať o pár hodín, či o pár dní? Braňo Závodský sa rozprával s prezidentom Inštitútu pre verejné otázky Grigorijom Mesežnikovom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/134700/g-meseznikov-fico-moze-prepasnut-okamih-ked-sa-este-smer-bude-dat-zachranit/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.