Richard Sulík - Robert Mistrík spĺňa všetky predpoklady na čestného a... (Braňo Závodský Naživo)
23:44

Richard Sulík - Robert Mistrík spĺňa všetky predpoklady na čestného a... (Braňo Závodský Naživo)

26.06.2018
SaS a SPOLU vyjadrili podporu prezidentskému kandidátovi Robertovi Mistríkovi. Matovič a jeho ľudia sa ešte nerozhodli, či sa pridajú, alebo postavia vlastného kandidáta. Dohodnú sa, alebo to dopadne ako v roku 2004, keď sme si nakoniec v druhom kole vyberali z dua Mečiar – Gašparovič? Čo hovorí najsilnejšia opozičná strana na prvých sto dní vlády Petra Pellegriniho? Ako sa postaví k novej diskusii o utečencoch a migrácii v Európe, ak povinné kvóty aj pokuty za ich neplnenie odmieta? Braňo Závodský sa rozprával so šéfom opozičnej strany SaS a poslancom Európskeho parlamentu Richardom Sulíkom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/147513/robert-mistrik-splna-podla-sulika-vsetky-predpoklady-na-cestneho-a-slusneho-prezidenta/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.