Farmári žiadajú iba slušné pôdohospodárstvo a rovnaké podmienky pre všetkých
21:11

Farmári žiadajú iba slušné pôdohospodárstvo a rovnaké podmienky pre všetkých

26.04.2018
Kauza okradnutých a podvedených farmárov pokračuje. Informácie o zastrašovaní a bezmocnosti farmárov stále pribúdajú. Proti poľnohospodárom mali vystupovať dokonca aj policajti a štátne úrady, ktoré rozhodujú o tom, kam pôjdu agrodotácie. Prečo sa komplikuje stretnutie farmárov s ministerkou pôdohospodárstva Gabrielou Matečnou? Braňo Závodský sa rozprával s tímlíderkou SaS pre pôdohospodárstvo Jarmilou Halgašovou, zástupcom poškodených farmárov Patrikom Magdoškom, hovorcom rezortu pôdohospodárstva Michalom Feikom a reportérom Andrejom Bánom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/140618/farmari-ziadaju-iba-slusne-podohospodarstvo-a-rovnake-podmienky-pre-vsetkych/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.