Michal Vašečka - Dosiahli sme kompromis, ktorý nikomu nevyhovuje
20:24

Michal Vašečka - Dosiahli sme kompromis, ktorý nikomu nevyhovuje

27.03.2018
Nová vláda už má dôveru parlamentu. Za Pellegriniho kabinet zdvihlo ruky 81 zákonodarcov. Má ale nová vláda aj dôveru ľudí tejto krajiny? Dokáže sa nový premiér vymaniť z tieňa jeho straníckeho šéfa? Ako sa ukáže nový minister kultúry - krízový manažér z pošty a zdravotníctva? Zvládne vláda ukončiť krízu? Ale hlavne - dokáže rýchlo a poctivo vyšetriť vraždu Jána a Martiny, dokáže vyšetriť všetky podozrenia, že takzvaní "naši ľudia" si tu robia, čo chcú? Budeme normálnou európskou krajinou, alebo len demokraciou s limitmi,pre ktoré sa tu nikdy nič nevyšetrí? Ako na to reagujú ľudia? Braňo Závodský sa rozprával so sociológom Michalom Vašečkom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/137442/dosiahli-sme-kompromis-ktory-nikomu-nevyhovuje/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.