Jozef Rajtár - Rozsudok F. Rybaniča, ktorý nahliadol do účtov politikov... (Braňo Závodský Naživo)
17:37

Jozef Rajtár - Rozsudok F. Rybaniča, ktorý nahliadol do účtov politikov... (Braňo Závodský Naživo)

27.09.2018
Sedem mesiacov od vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej možno polícia zatkla nájomného vraha. Po akcii na južnom Slovensku má byť zadržaných osem ľudí. Advokát Daniel Lipšic vyzýva na dôveru k vyšetrovateľom a prokurátorom. Vyšetrí polícia pod vedením Milana Lučanského a Denisy Sakovej brutálnu vraždu novinára a jeho snúbenice? Filip Rybanič dostal za nahliadnutie do účtov Kaliňáka, Počiatka, Kočnera a Bašternáka päťročnú podmienku. Prečo sa poslanecký asistent na ich účty pozrel a prečo s rozsudkom nie je spokojný? Ako komentuje opozícia nový koaličný návrh na voľbu policajného prezidenta? Braňo Závodský sa rozprával s opozičným poslancom SaS Jozefom Rajtárom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/157897/rozsudok-f-rybanica-ktory-nahliadol-do-uctov-politikov-je-podla-j-rajtara-nezmyselny/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.