Marián Leško - V Smere nevedia nájsť prezidentského kandidáta
18:42

Marián Leško - V Smere nevedia nájsť prezidentského kandidáta

16.05.2018
Budúcoročné prezidentské voľby budú bez Kisku. Pre rodinu, ale aj pre situáciu na Slovensku po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, sa prezident rozhodol, že už kandidovať nebude. Z politiky ale celkom neodchádza. Čo znamená Kiskove rozhodnutie pre Slovensko? Čo myslel prezident tým, že svoju časť politického boja má za sebou, ale v politike celkom nekončí? Kto budú noví prezidentskí kandidáti a čo nás čaká v kampani? Braňo Závodský sa rozprával s politickým komentátorom Trendu Mariánom Leškom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/143017/v-smere-podla-leska-nevedia-najst-prezidentskeho-kandidata/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.