Jozef Bíreš - Dovoz mäsa z chorého dobytka je podvod zo strany Poľska (Braňo Závodský naživo)
18:47

Jozef Bíreš - Dovoz mäsa z chorého dobytka je podvod zo strany Poľska (Braňo Závodský naživo)

31.01.2019
Poliaci nás oklamali. Pokazené poľské mäso z chorých a uhynutých zvierat sa na Slovensko dostalo. Skončilo v školách či reštauráciách. Dohromady má ísť o tristo kíl pokazeného mäsa. Ako sa to vôbec mohlo stať? Kde všade pokazené mäso objavili, aké sú prijaté opatrenia a ako budú vyzerať kontroly? Čo s tým po škandáloch s cestnou soľouči zameneným konským mäsom urobí Slovensko, ale aj Poľsko a Európska únia? Braňo Závodský sa rozprával s ústredným riaditeľom Štátnej veterinárnej a potravinárskej správy Jozefom Bírešom. Celý článok: https://www.expres.sk/171536/j-bires-dovoz-masa-z-choreho-dobytka-je-podvod-zo-strany-polska/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.