Marián Leško - Kiskov prejav bol najkritickejší zo všetkých, ktoré... (Braňo Závodský Naživo)
19:16

Marián Leško - Kiskov prejav bol najkritickejší zo všetkých, ktoré... (Braňo Závodský Naživo)

14.06.2018
"Najdôležitejšou správou o stave republiky bola posledná reportáž zavraždeného novinára Jána Kuciaka." Takto začal prezident Andrej Kiska svoju štvrtú správu o stave našej krajiny v parlamente pred poslancami a vládou. Prezident hovoril o nedôvere v štát, no na druhej strane aj o odhodlaní to zmeniť. Vraždu Jána a Martiny prezident prirovnal k vražde Roberta Remiáša a únosu prezidentovho syna z pred dvoch desaťročí. Aká teda bola správa o stave republiky? Bol prezident skutočne objektívny? Bol tvrdý až príliš a nemal pochváliť Ficove balíčky a vládne opatrenia? Alebo to bola správa prezidenta, ktorý sa už chystá do straníckej politiky? Braňo Závodský sa rozprával s politickým komentátorom Trendu Mariánom Leškom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/146431/m-lesko-prejav-prezidenta-o-stave-republiky-je-najkritickejsi-zo-vsetkych-ktore-v-parlamente-odzneli/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.