Pavol Milan - Nedôverujem policajnému šéfovi Gašparovi
21:54

Pavol Milan - Nedôverujem policajnému šéfovi Gašparovi

12.04.2018
Farmári na východe sa sťažujú na to, že policajti v ich prípadoch nekonajú. Nové informácie nemáme ani o vyšetrovaní úkladnej vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Minister Tomáš Drucker sa stále nerozhodol, či odvolá policajného prezidenta Tibora Gašpara. Čo sa to v polícii deje? Mal by byť Tibor Gašpar naďalej policajným prezidentom? Aká je tam atmosféra a prečo sa najväčšie politické kauzy nedarí dotiahnuť do konca? Čo sa musí stať, aby naša polícia nemala najnižšiu dôveru z okolitých štátov? Braňo Závodský sa rozprával s bývalým elitným vyšetrovateľom Pavlom Milanom. Na žiadosť hosťa nezverejňujeme videozáznam, ale iba zvukovú nahrávku z rozhovoru.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.