Juraj Kotian - Vláda rozhadzuje, rozpočtový prebytok majú už aj... (Braňo Závodský Naživo)
19:40

Juraj Kotian - Vláda rozhadzuje, rozpočtový prebytok majú už aj... (Braňo Závodský Naživo)

15.11.2018
Kažimírov rozpočet skrýva veľké riziká. Ani obrovská rezerva nemusí stačiť na vyrovnaný rozpočet, ktorý Smer sľubuje už roky. Prečo môže byť problém s vyššími platmi pre úradníkov, učiteľov či zdravotné sestry? Prečo sú riziká v zdravotníctve, ak sa vláda chváli, že toľko peňazí ešte naše nemocnice nedostali a v čom je problém pri nákupe zbraní? Čo znamená, ak vláda nevyužíva vysoký rast našej ekonomiky, ktorý sa môže z roka na rok zmeniť na hospodársku krízu? Braňo Závodský sa rozprával s Jurajom Kotianom, členom Rady pre rozpočtovú zodpovednosť. Celý článok: https://www.expres.sk/163155/vlada-rozhadzuje-rozpoctovy-prebytok-maju-uz-aj-hriesnici-ako-grecko-ci-slovinsko/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.