Denisa Saková - Prípad únosu vietnamského podnikateľa bude... (Braňo Závodský Naživo)
22:24

Denisa Saková - Prípad únosu vietnamského podnikateľa bude... (Braňo Závodský Naživo)

02.10.2018
V našej polícii sa dejú veci. Nové zistenia pri úkladnej vražde Jána a Martiny sa posunuli až k obvineniu bývalého vyšetrovateľa, vojaka, podnikateľa či tlmočníčky. No a včera priniesol denník N informácie, že po výpovediach ochrankárov napokon predsa len došlo na trestné stíhanie vo veci zavlečenia vietnamského manažéra našim vládnym špeciálom. Ako na nové zistenia reaguje ministerka vnútra? Braňo Závodský sa rozprával s ministerkou vnútra za Smer-SD Denisou Sakovou. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/158414/d-sakova-pripad-unosu-vietnamskeho-podnikatela-slovenskym-vladnym-specialom-bude-riadne-vysetreny/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.