Janka Cigániková - Revízia liekov by sa negatívne dotkla iba niekoľkých desiatok pacientov
19:20

Janka Cigániková - Revízia liekov by sa negatívne dotkla iba niekoľkých desiatok pacientov

20.11.2018
Liberáli z SaS sa ostro obuli do ministerky Kalavskej. Pre ceny liekov na ňu podávajú trestné oznámenie a nechýba ani výzva na odstúpenie. Tvrdia, že sme mohli ušetriť aj sedemdesiat miliónov eur ročne. Ministerka to však považuje za populizmus a hrubé osočovanie. O čo vlastne ide? Prečo si opozícia myslí, že sme mohli ušetriť desiatky miliónov eur? Boli by lieky pre pacientov lacnejšie a dostupnejšie? Prečo hrozí SaS ministerke políciou, keď ju nedávno chválila? Braňo Závodský sa rozprával s poslankyňou SaS, členkou zdravotníckeho výboru parlamentu Jankou Cigánikovou. Celý článok: https://www.expres.sk/163733/revizia-liekov-by-sa-podla-sas-negativne-dotkla-iba-niekolkych-desiatok-pacientov/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.