Ladislav Miko - Ak nezačneme recyklovať, budeme do spoločnej európskej kasy platiť viac!
18:08

Ladislav Miko - Ak nezačneme recyklovať, budeme do spoločnej európskej kasy platiť viac!

07.05.2018
Európska komisia chystá nový rozpočet. Viac peňazí chce na ochranu európskych hraníc, migráciu či azylovú politiku. Plánom je tiež nový mechanizmus, ktorý by stopol peniaze krajinám, ktoré nedodržiavajú zásady právneho štátu. Čo urobí s rozpočtom Európskej únie Brexit? Aký veľký bude nový rozpočet a čo všetko sa z neho financuje? Aké budú priority? Koľko dostane Slovensko? Čo bude s krajinami, ktoré čerpajú eurofondy, ale nerešpektujú spoločné dohody? Braňo Závodský sa rozprával s vedúcim zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Ladislavom Mikom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/141794/ak-nezacneme-recyklovat-budeme-do-spolocnej-europskej-kasy-platit-viac/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.